Sunduğumuz Avantajlar

  • İsteklerinize özel butik web yazılım projeleri üretiyoruz.
  • Gereksiz kod yapısından arındırılmış kod yapısı ile, daha stabil ve daha hızlı.
  • Mobil uygulama fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.
  • İş süreç yönetiminizi sağlamanız için, yazılımlar üretiyoruz.
Özel Proje Geliştirme

Özel Proje Geliştirme

Hayata geçirmek istediğiniz web ve mobil tabanlı yazılım projelerinin gerçekleşmesini sağlamaktayız. İstediğiniz yazılım projesinin detayları sizden alınır ve projelendirme kapsamında, gerekli özelliklerin raporlanması sağlanır. 

Proje kapsamında hazırlanan tasarımlar, tüm mobil cihaz ve tabletlerle uyumludur. Projelendirme aşaması sonrasında, projenin tasarım çizimi ve kodlama işlemleri yapılır. ardından tasarım ve yazılım arasındaki entegrasyon sağlanır. Projenizin kod yapısı gereksiz kodlardan arındırıldığı için hızlı çalışır. Gereken test ve kontrollerden geçtiği taktirde yayına hazır hale gelir.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Var olan web sitenizin, mobil uygulamasını veya özel olarak hazırlanmasını istediğiniz mobil uygulamanın hazırlanmasını sağlamaktayız. Web sitenizi, tümüyle bir mobil uygulama haline getirebilir ve istediğiniz özelliklerle süslendirebilirsiniz. 

Bunun yanı sıra gerçekleştirmek istediğiniz tüm mobil uygulama fikirlerinizi, kodlayabiliriz ve hayata geçirilmesini sağlayabiliriz. Tüm detaylar ve sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

B2B – B2C Entegrasyon

B2B – B2C Entegrasyon

Nebim, Logo ve Micro gibi CRM ve ERP yazılımlarınız ile, istediğiniz verilerin web sitenizde veya kullandığınız programda belirli kriterler (stok,fiyat,vb.) ile işlenmesi işlemidir. B2B, firmaların birbirleriyle olan ticaretlerinin ve bilgi alışverişlerinin sağlanması işlemidir. B2C ise; bir firmanın, son kullanıcıyla olan ticari işlemler bütünüdür. 

Yüksek satış hacmine sahip e-ticaret sitelerinde, çoğu zaman bu yöntemin kullanılması gerekmektedir. Bu süreç, tümüyle sizden gelen talepler doğrultusunda şekillenmektedir. Tüm talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

İş Süreç Takibi Yazılımları

İş Süreç Takibi Yazılımları

Tüm ERP ve CRM programlarınız ile entegre şekilde çalışabilen, iş süreçlerinizi takip edebileceğiniz ve ihtiyaçlarınıza özel şekilde yazılımların üretilebildiği, otomasyon sistemleridir. 

Bu yazılımlar ERP ve CRM programlarından bağımsız bir şekilde, tümüyle size özel olarak da oluşturulabilir. Bu otomasyon ve takip sistemi sayesinde, firmanızın belirli ihtiyaçlarını otomatik hale getirebilir ve iş yerinizde oluşan zaman karmaşasının önüne geçebilirsiniz. Tüm talepleriniz ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.